На Житомирщині завершився триденний Спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник»

Дата: 27.06.2024 16:18

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА 26 червня завершився триденний Спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник» на тему: «Молодіжна робота інформована про травму», який відбувся в Житомирській області.

Впродовж трьох днів учасники з різних областей України вивчали роботу молодіжних працівників/працівниць задля отримання навичок фахівців для роботи з молоддю у воєнний і післявоєнний період.

Під час модулів учасники застосовували цікаві практики, програвали різні життєві ситуації про стрес та стресові події, вивчили теми «не зашкодь», «чотири стихії» та інші.

Молодіжні працівники/працівниці отримали знання, які дієві зараз та будуть актуальні у майбутньому в молодіжній роботі.

Учасники щиро вдячні тренеркам програми «Молодіжний працівник» Олесі Мусієнко і Марині Сташиній-Неймет за навчання та потужну співпрацю.

Тренінг реалізувався Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру.