Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики інформує

Дата: 19.07.2024 15:46

Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» на замовлення Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проєкту технічної допомоги Україні виконує роботу щодо створення системного каталогу національних виробників будівельних матеріалів та виробів. Метою роботи є збір інформації про компанії – виробники будівельних матеріалів та виробів українського ринку, аналіз їх роботи натепер та перспективи участі у відбудові країни. Каталог буде охоплювати діяльність підприємств/компаній, які видобувають будівельний пісок, щебінь, виготовляють товарні вироби з бетону (вироби з бетону), будівельні суміші, керамічну цеглу, гіпсокартон, базальтовий утеплювач, пінопластовий утеплювач, кровельні (для дахів) матеріали та інші будівельні матеріали, вікна та віконні системи та інші будівельні вироби.

Запит стосується підприємств/компаній, розташованих на підконтрольних Україні територіях, їх асортименту, обсягів виробництва за певний період часу, місцезнаходження, контактні дані, реквізити, інформація щодо складів будівельної продукції, наявності/відсутності англомовних менеджерів, наявності сертифікатів «ЄС» та/або національних сертифікатів якості будівельних матеріалів тощо. Отримана інформація буде використана для створення електронного каталогу у вигляді веб-сторінки, у форматах *.pdf та *.xls/*/.xlsx.

Заповнену анкету у форматі *.docx/*/doc потрібно надіслати на адресу: kitsiuk@ndibk.gov.ua .

Термін подання інформації – до 22.07.2024 року.

Відомості про виробників будівельних матеріалів та виробів

1

Повна назва компанії та адреса офіційного сайту

2

Код ЄДРПОУ

3

Юридична адреса

4

Фактична адреса

5

Контактні дані керівника підприємства та англомовного менеджера – моб. телефон
та

6

Наявні українські та європейські

(за наявності) сертифікати якості, прийнятності, безпечності (ТУ, ДСТУ, EN:ДСТУ, СЄ тощо)

7

Реальні виробничі потужності на початок 2022 року, м³/рік

8

Реальні виробничі потужності на 2024 рік,  м³/рік

9

Перелік продукції

10

Контакти регіональних уповноважених дилерів або Торгових домів в Україні
та у країнах ЄС (за наявності)

11

Чи існує можливість нарощування обсягів продукції під час ВІДБУДОВИ України? На скільки відсотків?

12

Чи існує потреба у міжнародних безповертальних грантах або інвестиціях? (коротко вказати, на які потреби та орієнтовний обсяг фінансових коштів). Вкажіть про наявність інвестиційних проектів та контакти відповідального менеджера

13

Чи експортували/експортуєте свої вироби за кордон у період 2022-2024? До яких країн? Чи є потенціал збільшення експорту?

14

Місцезнаходження складу/складів продукції (район, населений пункт, адреса, контакти)

15

Тип зберігання продукції на складі/складах (відкрите/закрите складування, складування під навісом)