28 Березня, 2023 р., 12:43
З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 23.03.2023 № 16 «Про встановлення заборони добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області на період нересту у 2023 році» забороняється здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області.
20 Березня, 2023 р., 09:46
Увага! Шановні жителі Коростенського району!
13 Березня, 2023 р., 17:48
Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.
03 Березня, 2023 р., 14:00
Програма USAID АГРО запрошує подавати заявки на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до сучасних каналів збуту. Програма USAID АГРО зацікавлена у наданні субгранту українським недержавним організаціям, бізнес- асоціаціям та приватним підприємствам.
22 Лютого, 2023 р., 12:08
За інформацією Українського культурного фонду закінчується термін подання заявок до грантових програм.
09 Лютого, 2023 р., 14:44
Український фонд стартапів, Мінцифри, Міносвіти та науки та Державний департамент США презентують Science&Business – GIST Pitch Days. Це можливість для українських винахідників, підприємців на науковців отримати фінансову підтримку на розвиток інновацій.
02 Лютого, 2023 р., 17:57
За інформацією Житомирського обласного ЦГМ, 03 лютого в Житомирській області на дорогах ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий).
30 Січня, 2023 р., 13:25
Цей проєкт створений для людей, які за допомогою безповоротних грантів, прагнуть створити або розвинути власний бізнес.
30 Січня, 2023 р., 13:24
ГО «Інститут Креативних Інновацій» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відкрив 4-й конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT в Житомирській області.
24 Січня, 2023 р., 09:56
Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, триває прийом заявок для участі у конкурсі проєктів на отримання грантів задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.