05 Липня, 2022 р., 09:53
Повідомляємо, що ПрАТ «Товкачівський ГЗК», за попереднім погодженням із Коростенською РВА на проведення масових вибухів у денну пору доби, планує 07.07.2022 року провести масовий вибух гірничої породи в кар’єрі підприємства. Орієнтовний час проведення вибуху між 12:00 та 16:00 год.
30 Червня, 2022 р., 10:46
20 червня 2022 року Розпорядженням голови ради оборони Житомирської області №54 було уведено в дію рішення ради оборони Житомирської області «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану».
27 Червня, 2022 р., 16:44
Повідомляємо, що в період з 28 по 29 червня включно з 08:00 до 17:00 на території колишнього військового полігону в Коростенському районі відбудеться знищення вибухонебезпечних предметів.
15 Червня, 2022 р., 08:48
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації.
26 Травня, 2022 р., 16:13
Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».
20 Травня, 2022 р., 18:27
Шановні жителі Коростенського району, повідомляємо, що в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, проводиться фото-конкурс «Історія однієї родини» для дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів, піклувальників, багатодітних та внутрішньо переміщених сімей, які мешкають на території району.
20 Травня, 2022 р., 16:41
Повідомляємо, що ПрАт «Товкачівський ГЗК» 24.05.2022 планує провести масовий вибух гірничої породи в кар’єрі підприємства за адресою: смт. Першотравневе, вул. Залізнична, 9. Орієнтовний час вибуху між 14.00 год до 17.00 год.

16 Березня, 2022 р., 14:24
Розуміючи важливість підтримки кожного з вас у складний час війни, влада спільно із волонтерами, небайдужими громадянами нашої країни, а також закордонними друзями України, організувала доставку гуманітарної допомоги жителям громад Коростенського району.
28 Лютого, 2022 р., 09:51
Шановні жителі Коростенського району. Звертаємо вашу увагу, що зараз по всій країні знову лунають сирени. Пам’ятаємо, що окупант виснажений і зараз намагається максимально залучати усі свої ресурси.
15 Лютого, 2022 р., 17:04
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства, яким, зокрема оголошено 16 лютого 2022 року Днем єднання. Про це Глава держави повідомив під час свого звернення до українського народу.