16 Листопада, 2022 р., 14:05
Медіазахід організовано в рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом.
16 Листопада, 2022 р., 11:27
На цю годину частина населених пунктів району залишається без електроенергії. Хочемо повідомити, що це аварійне відключення. В районі працюють спеціалісти над відновленням подачі електроенергії. Прохання не хвилюватися і не сіяти паніку.
14 Листопада, 2022 р., 12:44
Як повідомляє Український інститут національної пам’яті, сьогодні Національний музей Революції Гідності оголосить цьогорічну програму заходів до Дня Гідності та Свободи і презентує соціальну кампанію до 9-ї річниці початку Революції Гідності — “Революція Гідності – перший переможний бій великої війни”.
02 Листопада, 2022 р., 12:57
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області оголошує про роботу «прямої телефонної лінії» у листопаді 2022 року.
20 Жовтня, 2022 р., 16:43
Найближчої доби температура повітря знизиться до мінусових показників, буде вітряно, місцями туман.
27 Вересня, 2022 р., 14:03
За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології, ввечері 27 вересня з утриманням вночі та вранці 28 вересня у м. Житомирі та Житомирської області очікується туман, видимість 200-500м. (І рівень небезпечності – жовтий).
13 Вересня, 2022 р., 10:10
Шановні жителі Коростенського району! Сьогодні в період часу з 15:00 до 17:00 на території одного із кар’єрів в Горщиківській територіальній громаді будуть проводитись вибухово-підривні планові роботи. Прохання зберігати спокій та не перебувати поблизу місць, де будуть проводитись вищевказані роботи.
11 Серпня, 2022 р., 09:31
Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.