11 Серпня, 2022 р., 09:31
Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.
03 Серпня, 2022 р., 09:45
Шановні жителі Коростенського району! Сьогодні на території району з 10:00 до 13:00 будуть проходити навчальні стрільби. Прохання не панікувати та не перебувати у місцях можливого проведення навчань. Також просимо ЗМІ не поширювати інформацію, що може бути не вірно сприйнята жителями району.
01 Серпня, 2022 р., 12:53
У результаті артобстрілу російських окупантів знищено пункт видачі дозволів у місті Коростень.

28 Липня, 2022 р., 08:12
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
25 Липня, 2022 р., 15:41
Задля створення комфортних умов для провадження професійної діяльності журналістів Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з проєктом Ради Європи «Підтримка безпеки журналістів та медіа, доступу до інформації в Україні» запроваджує надання консультацій журналістам та іншим представникам ЗМІ.
15 Липня, 2022 р., 08:40
Повідомляємо вас, що 15.07.2022 року на кар’єрі Горщиківської територіальної громади відбудеться підрив гірничої породи. Просимо не панікувати та не перебувати поблизу місця підриву!
11 Липня, 2022 р., 15:46
Повідомляємо, що в період з 12 по 13 липня включно на території колишнього військового полігону відбудеться знищення вибухонебезпечних предметів. Просимо не панікувати, зберігати спокій, адже працюють професіонали. Також не варто наближатись до місця події.
07 Липня, 2022 р., 17:39
Повідомляємо вас, що 08.07.2022 року на кар’єрі Ушомирської територіальної громади в період часу з 11:00 до 15:00 відбудеться підрив гірничої породи. Просимо не панувати та не перебувати поблизу місця підриву.