Охорона здоров’я

13 Квітня, 2021 р., 13:46
В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.
09 Квітня, 2021 р., 08:44
Щеплення вакциною CoronaVac в Україні розпочнуть робити після того, як препарат пройде необхідний лабораторний контроль. Прогнозовано, це відбудеться з 10 квітня. Про це зазначив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».
30 Березня, 2021 р., 15:31
Розуміючи важливість імунізації від COVID-19, сьогодні в КНП «Олевська центральна лiкарня» вакцинувалось 100 жителів Олевщини. Серед вакцинованих медичні працівники, працівники соціальної сфери, освіти та люди похилого віку.
30 Березня, 2021 р., 13:33
До тарифу Програми медичних гарантій-21 застосовуватимуться коефіцієнти, залежно від складності медичної допомоги. Про це інформує Національна служба здоров’я України.
29 Березня, 2021 р., 15:48
25 березня в КНП "Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомогти отримали програмно-апаратний комплекс для телемедичного консультування IDIS2GO". Його вартість - 104 тис грн.
23 Лютого, 2021 р., 12:11
Аналізи, які потрібні для діагностики та визначення схеми лікування, є складовою медичних послуг. Відповідно вони входять у пакети медичних послуг, які пацієнти можуть отримати безоплатно. Окремого пакету з аналізами немає, більшість з них передбачені у інших пакетах, наприклад, пакеті безоплатної медичної допомоги на первинці, в пакеті амбулаторної допомоги та інших.
11 Лютого, 2021 р., 13:49
Згідно з Висновками з дослідження Глобального тягаря захворювань, у 2019 році у світі новоутворення спричинили смерть понад 10 млн людей та склали 17,83% від загальної кількості смертей.
09 Лютого, 2021 р., 11:09
У січні 2021 року в Україні офіційно зареєстровано 1 001 новий випадок ВІЛ-інфекції, у 313 пацієнтів діагностовано СНІД, а 158 людей померли від СНІДу.
04 Лютого, 2021 р., 12:29
Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» – Міжнародним союзом проти раку або UICC і що відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі – це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.
03 Лютого, 2021 р., 10:05
У 2020 році кожен другий дорослий не зробив необхідного щеплення від дифтерії. Так само вкрай низький рівень вакцинації дітей 6 років — лише 59,7%.