Охорона здоров’я

21 Жовтня, 2020 р., 12:42
Шановні пацієнти КНП «Коростенський районний ЦПМСД»! Адміністрація КНП «Коростенський районний ЦПМСД» просить вас на період карантинних заходів в Житомирській області звертатися до закладів первинної медичної допомоги лише з невідкладними випадками.
15 Жовтня, 2020 р., 09:27
Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук».
15 Жовтня, 2020 р., 09:06
Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться щорічно 15 жовтня. Приурочені до цього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу.
14 Травня, 2020 р., 19:09
Фахівці проєкту ЄС «Підтримка України для розвитку сучасної системи охорони здоров’я» організовують серію відеоконференцій із міжнародними спеціалістами у сфері охорони здоров'я.
28 Квітня, 2020 р., 16:46
Аби перемогти коронавірус потрібно постійно оновлювати знання, тренувати навички, зокрема з інфекційного контролю. На цьому наголошують у Національній службі здоров’я України. Перший вебінар на цю тему відбудеться вже сьогодні, 28 квітня, о 18.00.
17 Квітня, 2020 р., 09:16
Станом на 16.04.2020 року по Коростенському району епідпоріг захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції не перевищено. Хворим, що вказані в таблиці нижче, надається все необхідне симптоматичне лікування.
09 Квітня, 2020 р., 08:57
Людям із легкими проявами захворювання лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. У цьому разі необхідно дотримуватися низки правил.
06 Квітня, 2020 р., 15:22
Матеріал для дослідження відбирають медичні працівники або представники мобільних медичних бригад, які мають бути у засобах індивідуального захисту (ЗІЗ).