Охорона здоров’я

10 Серпня, 2023 р., 09:19
Перелік протипоказань до вакцинації проти кору – невеликий. В Україні, відповідно до світових стандартів, він навіть не включає легкі застуди з температурою до 38,0 °С.
10 Серпня, 2023 р., 09:10
Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років. Тільки з 2000 по 2016 роки вакцини зберегли близько 20,3 мільйона дитячих життів у всьому світі.
10 Серпня, 2023 р., 09:04
Під час війни зростає імовірність спалаху багатьох інфекційних захворювань, особливо кору, що є одним із найзаразніших захворювань, відомих у світі.
10 Серпня, 2023 р., 09:00
Для максимального захисту від кору необхідно отримати дві дози вакцини. Згідно з українським Національним календарем профілактичних щеплень, перше щеплення роблять дитині у 12 місяців, а в 6 років — планово проводять друге. Якщо дитина не отримала першу чи другу дози вакцини КПК за графіком, їй треба якнайшвидше надолужити пропущені щеплення.
25 Липня, 2023 р., 17:12
На сьогодні Міністерством охорони здоров’я України погоджено перелік закладів охорони здоров’я, які сформували спроможну мережу у 18 госпітальних округах, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
24 Липня, 2023 р., 09:53
17 Липня, 2023 р., 19:27
17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.
14 Липня, 2023 р., 09:30
Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання та одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.
13 Липня, 2023 р., 12:15
Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена – експертиза проводиться за направленням лікарсько-консультативної комісії незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування громадян, які звертаються для встановлення групи інвалідності.
12 Липня, 2023 р., 11:02
На етапі підготовки до вагітності, жінці щонайменше потрібно зробити щеплення від вітряної віспи (якщо не хворіла раніше), вакцинацію та бустер від COVID-19, та планове сезонне щеплення від грипу.