Логотип Diia Державний Герб України

Сільське господарство

06 Травня, 2020 р., 15:58
Мінекономіки запускає серію онлайн-семінарів щодо роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.
28 Квітня, 2020 р., 17:17
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.
17 Квітня, 2020 р., 14:33
Станом на 16 квітня посіяно 4,8 млн га (+2,1 млн га за тиждень) ярих зернових, зернобобових та технічних культур, що становить 32% до прогнозу (15,3 млн га). Аграрії практично закінчили посів гороху 375,6 тис. га (95%) та вівса 92,5 тис. га (97%), відповідно до прогнозу (396,5 тис. га та 95,6).
14 Квітня, 2020 р., 13:58
Управління регіональної діяльності Коростенської райдержадміністрації щоденно збирає та опрацьовує оперативну інформацію серед керівників агроформувань району щодо проведення комплексу весняно-польових робіт.
27 Лютого, 2020 р., 12:07
Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом пального на території України визначено Законом України від 19 грудня І995 року № 48І-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі - Закон № 481).
19 Лютого, 2020 р., 15:11
За повідомленням інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, Закон спрямовано на забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.