Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

03 Грудня, 2021 р., 16:20
Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) звертається з наступним. З 18 листопада по 12 грудня 2021 року, Установа у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на освітню програму ExportAcademy 2022.
24 Листопада, 2021 р., 08:27
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну службу геодезії, картографії та кадастру (далі – Держгеокадастр), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15 (далі – Положення), Держгеокадастр є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику, зокрема, у сфері земельних відносин. Згідно з підпунктом 53 пункту 4 Положення, Держгеокадастр надає роз’яснення з питань, що належать до його компетенції.
23 Листопада, 2021 р., 09:03
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.
22 Листопада, 2021 р., 14:53
Міндовкілля затвердило План дій щодо збереження ведмедя бурого (Ursus arctos L. ) в Україні.
17 Листопада, 2021 р., 13:35
Рись євразійська – найбільша кішка бореальних лісів Євразії. У минулі часи рись була звичним для Полісся звіром. Але внаслідок знищення лісів і прямого переслідування її людиною ще в ХІХ ст. рись стала рідкісною. А на початок ХХ ст. зовсім зникла. Браконьєрство, фрагментарність ареалу та збіднення кормової бази призвели до тривалої депресії виду. Тому цей вид занесли до Червоної книги України (2021) зі статусом «вразливий». В Україні залишилися лише поодинокі історичні свідчення короткочасної появи тварин.
16 Листопада, 2021 р., 11:49
18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений до Дня працівників сільського господарства.
12 Листопада, 2021 р., 10:30
Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме до 30 червня 2022 року. Про це йдеться в наказі Управління Держрибагентства у Житомирській області від 03.11.2021 № 38-у. З документом можна ознайомитися за посиланням.
11 Листопада, 2021 р., 15:10
Інформуємо суб’єктів господарювання про закінчення терміну подання документів щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь (далі – бюджетні кошти), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 №886.
02 Листопада, 2021 р., 15:35
Період зимівлі дуже важливий в житті водних біоресурсів. З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на їх поведінку.