Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

11 Серпня, 2021 р., 15:13
«Мисливець не той, хто уміє цілити з рушниці. Мисливець той, хто любить природу і робить для довкілля корисні добрі справи» – говорить народна мудрість.
23 Липня, 2021 р., 15:56
Жнива завжди були підсумком роботи аграріїв  і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю, працівникам агропідприємств потрібно захищати врожай від стихійних  лих та пожеж.
22 Червня, 2021 р., 11:14
Фермерське господарство «Родинне молочко» розташоване на території Овруцької міської територіальної громади с. Мала Хайча. Керівником господарства є Павлущенко Володимир Миколайович. Господарство є прикладом наполегливої, злагодженої праці справжніх господарів своєї землі – сім’ї Павлущенко.
03 Червня, 2021 р., 14:31
Раніше ми інформували про те, що представниками ГО «Коростенське товариство мисливців та рибалок» у селі Межирічка, Коростенського району, Обході №2 здійснено зариблення коропом лускатим водойми під назвою "Панський ставок". Заселення риби проводилось відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації водойми.
31 Травня, 2021 р., 16:10
3-8 червня 2020 р. у м. Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдова.
21 Травня, 2021 р., 11:14
20 травня в Коростенській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації, голови робочої групи Сергія Кириченка відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
18 Травня, 2021 р., 16:27
На додаток до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 24.03.2021 №4601-04/18086-03 повідомляємо, що опитування бізнесу стосовно оновлення Експортної стратегії України на найближчі 5 років продовжено до 31 травня 2021 року.
18 Травня, 2021 р., 13:38
Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та трансформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проєкт щодо підготовки спеціалісті інвестиційних офісів (інвестиційні няні) – найнеобхідніших на сьогодні працівників сфери фандрайзингу для залучення інвестицій у вітчизняні проєкти. Через відсутність інвестицій Україна має найгірший в Європі рівень підготовки інвестиційних проектів, що негативно впливає на весь інвестиційний клімат країни.
11 Травня, 2021 р., 13:33
7 травня працівники райдержадміністрації долучились до всеукраїнської екологічної акції «Батарейки здавайтесь». Метою акції є залучення громадськості до проблеми небезпечних відходів за збереження навколишнього природного середовища.