10 Серпня, 2020 р., 12:08
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 2154 осіб, з яких 23 – за минулу добу.
03 Серпня, 2020 р., 13:28
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1948 осіб, з яких 27 – за минулу добу.
31 Липня, 2020 р., 17:00
Сьогодні, 31 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів звітну пресконференцію, присвячену першій річниці його перебування на посаді.
30 Липня, 2020 р., 14:34
За своє життя Митрополит Андрей Шептицький витримав кілька арештів, пережив хворобу та втратив близьких. Проте усе це не завадило йому смиренно проповідувати, активно підтримувати освіту, науку й культуру та впевнено відстоювати право кожної людини на релігійне самовизначення. 29 липня 155-та річниця з дня народження митрополита Андрея Шептицького. І ми вирішили нагадати, ким він був та розповісти про його життя та подвижницьку діяльність.
30 Липня, 2020 р., 14:03
Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.
30 Липня, 2020 р., 12:34
За вікном літо та спека, і багатьом хочеться вирватися з домівок на пляжі, до річки, озера чи моря. Проте щороку сумна статистика свідчить, що багато людей гине на водоймах через ігнорування правил безпеки. Як уникнути трагедії на воді, розповідає наше відео, яке ми зробили завдяки завдяки мережі правових клубів «PRAVOKATOR» у співпраці з Ювенальною Поліцією України.
27 Липня, 2020 р., 11:42
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1723 осіб, з яких 14 – за минулу добу.
27 Липня, 2020 р., 10:02
Напередодні Дня пасічника України працівники управління регіонального розвитку Коростенської районної державної адміністрації поспілкувались з головою спілки пасічників Коростенщини "Медове Полісся" Володимиром Клименком.
13 Липня, 2020 р., 13:06
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1542 осіб, з яких 10 – за минулу добу.
07 Липня, 2020 р., 11:24
Під час карантину зростає ймовірність залишитись із кривдиником вдома наодинці. Тому, як ніколи, актуально нагадати про те, як захистити себе від домашнього насильства та куди звертатись за допомогою.