12 Жовтня, 2020 р., 10:19
Патронатна над дитиною (сімейний патронат) – це соціальна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
11 Жовтня, 2020 р., 15:57
Шановні жителі Коростенського району! На жаль, в Україні щодня фіксується велика кількість нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. У Житомирській області 10 жовтня зареєстровано найбільший антирекорд з початку пандемії – 306 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.  Сьогодні, 11 жовтня, підтверджено 302 нових випадки.
07 Жовтня, 2020 р., 11:41
Під час карантину діти більше часу проводять в мережі інтернет. Але у віртуальному світі все не завжди так, як виглядає на перший погляд. З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації пропонуємо вашій увазі соціальний некомерційний відеоролик STOP SEXTING.
05 Жовтня, 2020 р., 15:55
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 6935 осіб, з яких 186 – за минулу добу.
02 Жовтня, 2020 р., 12:13
Шановні жителі Житомирської області! Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у країні погіршується. Наприкінці вересня Україна сягнула нового антирекорду 4027 інфікувань за добу. На жаль, Житомирщина не стала виключенням. Кількість виявлених хворих в області в останній день вересня також сягнула рекордної позначки – 165 випадків за добу. Загалом у нас вже налічується 6088 захворілих на коронавірус.
30 Вересня, 2020 р., 12:26
29 вересня 2020 року в селі Гулянка Ушомирської об’єднаної територіальної громади Коростенського району відкрила свої двері для пацієнтів після проведення капітального ремонту оновлена, сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3.
21 Вересня, 2020 р., 13:23
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 5059 осіб, з яких 71 – за минулу добу.
16 Вересня, 2020 р., 09:00
19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «WorldCleanupDay». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
10 Вересня, 2020 р., 14:06
Колись вони вчили нас першим крокам, тримати у руках свою першу виделку, вчили грамоті і допомагали орієнтуватися у цьому буремному світі. Нині ж, вони самі часто потребують допомоги. Так сталося того тривожного дня у с. Дружбівка Житомирської області, коли у будинку старенької сусідки сталася пожежа.
02 Вересня, 2020 р., 18:11
З нагоди 75-ої річниці завершення Другої світової війни про свої фронтові дороги, свій воєнний і післявоєнний шлях розповідає учасник бойових дій Другої світової війни, голова Коростенської районної ради ветеранів – Микола Якович Фещенко.