Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях та ВПО

13 Квітня, 2023 р., 16:00
Верховна Рада підтримала урядову законодавчу ініціативу, яка покликана захистити права дітей внутрішньо переміщених осіб.
05 Квітня, 2023 р., 11:15
До Мінреінтеграції надійшли звернення від внутрішньо переміщених осіб, яким затримуються виплати допомоги на проживання. Йдеться про випадки, коли громадяни змінили місце реєстрації за допомогою порталу Дія.
21 Березня, 2023 р., 15:10
На території областей, які знаходяться біля лінії фронту, постійно існує ризик потрапити під обстріли, тому люди вимушені покидати свої домівки та шукати прихисток в інших, більш безпечних областях України.
16 Березня, 2023 р., 12:59
Українці, які після 24 лютого вимушено евакуювалися до Польщі, мають право на відшкодування за придбання лікарських засобів на тих самих умовах, що й поляки.
07 Березня, 2023 р., 14:33
ВІДПОВІДАЄМО: Якщо ви подали заяву на зміну фактичного місця проживання через застосунок Дія та при цьому отримували щомісячні виплати від держави для внутрішніх переселенців, то допомога надалі продовжуватиметься без додаткового звернення до органів соціального захисту населення.
03 Березня, 2023 р., 14:04
Норвезька рада у справах біженців відкрила реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і людей, які проживають у районах, постраждалих внаслідок бойових дій.
22 Лютого, 2023 р., 09:33
Уряд підтримав розроблені Мінреінтеграції законопроєкти, які передбачають полегшення умов погашення окремих видів споживчих кредитів.
01 Лютого, 2023 р., 17:13
На порталі Дія доступна автоматична послуга для внутрішньо переміщених осіб – “скасування статусу ВПО”. Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку.
01 Лютого, 2023 р., 11:13
З 1 лютого українці можуть подати заявку на отримання допомоги 500+. У разі її подання до 30 квітня гарантована безперервність виплати допомоги, яку надають на кожну дитину до 18 років незалежно від доходу родини.
31 Січня, 2023 р., 16:31
Станом на кінець січня 2023 року на обліку перебуває близько 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб.