Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях та ВПО

02 Січня, 2023 р., 16:53
Внутрішні переселенці можуть оформити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.
28 Грудня, 2022 р., 10:59
Про це, підсумовуючи рік, повідомила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в одному з телеефірів.
27 Грудня, 2022 р., 12:52
Евакуація не стане на заваді в отриманні пенсії, субсидії чи соціальної допомоги у будь-якому регіоні країни. Для цього потрібно лише зробити переадресацію.
26 Грудня, 2022 р., 18:57
Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду.
26 Грудня, 2022 р., 11:06
Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА.
23 Грудня, 2022 р., 17:41
Протягом тижня на гарячу лінію Мінреінтеграції звернулося багато внутрішніх переселенців, які занепокоєні, що після Нового року їм припинять виплачувати допомогу. Пояснюємо
21 Грудня, 2022 р., 12:43
Внутрішні переселенці, які мають власну справу, можуть отримати безоплатні консультації у віртуальному центрі «Дія.Бізнес».
14 Грудня, 2022 р., 16:53
У період воєнного стану діє спрощений доступ українців до первинної медичної допомоги. Це стосується і внутрішньо переміщених осіб. Людина зі статусом ВПО має змогу потрапити до лікаря незалежно від місця перебування та без укладання нової декларації.
14 Грудня, 2022 р., 12:38
Наказом Мінреінтеграції від 30 листопада 2022 року № 280 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.
14 Грудня, 2022 р., 10:55
Ще на початку повномасштабного вторгнення додали можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати. Цим сервісом скористалися понад 1.4 млн українців.