Культура, молодь та спорт

14 Вересня, 2021 р., 17:59
З 01 по 30 вересня проходитиме найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте.
09 Вересня, 2021 р., 11:51
Подорожі, пізнання нового – невіддільна частина нашого життя. Жодна подорож не обходиться без відображення мандрівки у фото.
27 Серпня, 2021 р., 09:51
26  серпня 2021 року на виконання програми Президента Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України»  відбулося відкриття спортивного майданчику на території Іршанського ліцею Іршанської селищної ради.
17 Серпня, 2021 р., 10:43
14 серпня в с. Путиловичі Лугинської селищної ради пройшли обласні спортивні змагання серед сільських, селищних рад присвячені 30-річниці незалежності України.
17 Серпня, 2021 р., 10:30
13 серпня 2021 року на стадіоні Спартак-Арена (м.Житомир) відбулась ХХІІ обласна спартакіада серед команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, присвячена Дню незалежності України.
10 Серпня, 2021 р., 12:52
Напередодні Дня пам’яті захисників України, 28 серпня, у Києві та інших регіонах відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Це – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенко.
09 Серпня, 2021 р., 13:02
«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.
14 Липня, 2021 р., 09:44
24 липня 2021 року об 11.00 год. в місті Новоград-Волинському у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки (за адресою: площа Леся Українки, 9) проходитиме XX Всеукраїнський конкурс автентичного сольного співу: «Животоки» в рамках обласного Міжнародного свята літератури і мистец «Лесині джерела».
13 Липня, 2021 р., 15:10
Кожного дня двері Михайлівського сільського будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки для того щоб виступити на сцені, але й щоб поспілкуватися в дружнім колі, залюбки приходять на репетиції.
11 Липня, 2021 р., 09:35
В ніч з 6 на 7 липня відбулося традиційне святкування Івана Купала в населених пунктах територіальних громад Коростенського району.