Культура, молодь та спорт

28 Вересня, 2023 р., 16:18
06 та 07 жовтня 2023 року команда Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо” проводитиме дводенний офлайн захід у м. Житомирі.
28 Вересня, 2023 р., 12:22
З 29 вересня по 01 жовтня 2023 року в Житомирі відбудеться Книжковий форум «Відсіч. ДієСлово». Організатори форуму Громадська організація «Головна сцена» та Житомирський книжковий форум «ДієСлово». Проєкт буде втілено за підтримки Українського інституту книги за кошти державного бюджету України в рамках мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання.
27 Вересня, 2023 р., 12:00
З метою вшанування пам’яті та популяризації творчої спадщини славетної української поетеси Лесі Українки, Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації оголошує конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки.
26 Вересня, 2023 р., 11:36
Днями у Києві відбувся Всеукраїнський турнір на честь Героїв Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку, кадетів,підлітків.
26 Вересня, 2023 р., 11:04
Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що 04 жовтня 2023 року о 13:00 у приміщенні Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбудеться урочистий захід у рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки».
26 Вересня, 2023 р., 10:20
23 вересня Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації спільно з КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради в рамках Всесвітнього дня туризму забезпечило організацію гастрономічного туру II фестивалю «Білий борщ і не тільки» в с. Гальчин, що на Житомирщині.
25 Вересня, 2023 р., 16:47
Днями на Полтавщині відбувся всеукраїнський чемпіонат з фітнес-челенджу. Участь у ньому взяли понад 100 спортсменів, 18 команд з усіх куточків України. Серед них військовослужбовці Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова.
20 Вересня, 2023 р., 18:03
Сьогодні, 20 вересня, з нагоди Міжнародного дня студентського спорту на Житомирщині відбулася низка спортивних заходів у закладах освіти. Зокрема, у м. Коростишів відбулася руханка та забіг. Участь у заходах взяли кількасот студентів Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка.
20 Вересня, 2023 р., 09:54
Про це інформує управління культури та туризму Житомирської ОВА.
24 Липня, 2023 р., 15:29
До 32-ї річниці Незалежності України відбудеться Всеукраїнський конкурс творчих проєктів у рамках Національного фестивалю «Код Нації».