Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

17 Серпня, 2020 р., 12:24
У поточному році, враховуючи встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до роботи закладів торгівлі та громадського харчування додано ряд вимог. Щодо дотримання карантинних заходів з березня місяця Коростеннським відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, спільно з відділом з питань оборонної роботи, цивiльного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської райдержадміністрації, Коростенським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області та органами місцевого самоврядування (за згодою) здійснено перевірки роботи торгівельних закладів.
13 Липня, 2020 р., 08:25
ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ!
06 Липня, 2020 р., 14:42
Виникає в результаті тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні.
01 Липня, 2020 р., 10:26
Гроза та злива може супроводжуватися громом та блискавицею. Блискавка – гігантський електричний іскровий розряд в атмосфері, що проявляється яскравим спалахом світла й громом, що її супроводжує.
29 Червня, 2020 р., 08:49
Коли температурні показники щонайменше на 10 °C перевищують середню високу температуру регіону і це триває кілька тижнів, йдеться про надзвичайну спеку. Вона виснажує, негативно впливає на організм, тож варто уникати зайвих фізичних навантажень, правильно харчуватися й пити, дотримуватися режиму дня.
25 Червня, 2020 р., 15:05
24 червня в Коростенській районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
22 Червня, 2020 р., 11:57
19 червня в Коростенській районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
12 Червня, 2020 р., 09:32
Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, за їхню необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку.
09 Червня, 2020 р., 09:47
Рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді! основними умовами безпеки є:
02 Червня, 2020 р., 12:59
Карантинні обмеження стають уже не такими жорсткими, тому улюбленими місцями відпочинку для нас стануть парки, ліси, водои?ми, де ми можемо зустріти різних зміи?, у тому числі гадюку.На територіі? Украі?ни із отруи?них зміи? проживає гадюка звичаи?на, гадюка степова та гадюка Нікольського. Від укусу украі?нськоі? гадюки померти маи?же не можливо!