Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

22 Червня, 2020 р., 11:57
19 червня в Коростенській районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
12 Червня, 2020 р., 09:32
Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, за їхню необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку.
09 Червня, 2020 р., 09:47
Рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді! основними умовами безпеки є:
02 Червня, 2020 р., 12:59
Карантинні обмеження стають уже не такими жорсткими, тому улюбленими місцями відпочинку для нас стануть парки, ліси, водои?ми, де ми можемо зустріти різних зміи?, у тому числі гадюку.На територіі? Украі?ни із отруи?них зміи? проживає гадюка звичаи?на, гадюка степова та гадюка Нікольського. Від укусу украі?нськоі? гадюки померти маи?же не можливо!
25 Травня, 2020 р., 10:19
Група піротехнічних робіт Аварійного-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Житомирській області щоденно реагує на заявки стосовно виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.
19 Травня, 2020 р., 12:34
Управління ДСНС України у Житомирській області наголошує, що цього року в області спостерігається критична ситуація з пожежами, адже зима була без снігу, земля зневоднена. Наразі встановилася вітряна погода, що сприяє швидкому поширенню вогню  у разі виникнення пожежі. Пожежонебезпечний період в останні два роки починається вже з січня-лютого. Якщо кожен житель області не буде свідомо ставитися до питання збереження довкілля, то дощовий травень не сприятиме покращенню ситуації з пожежами в екосистемах регіону.
22 Квітня, 2020 р., 13:00
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
14 Квітня, 2020 р., 15:32
З 3 квітня у зоні відчуження ЧАЕС триває пожежа. З 3 квітня і станом на сьогодні радіаційний фон на території Київської, Житомирської областей та Києва не перевищує показників, встановлених Нормами радіаційної безпеки України.
13 Квітня, 2020 р., 08:34
Під час випалювання гинуть насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, груба трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.
17 Березня, 2020 р., 10:36
Враховуючи те, що в Україні ввели карантин через коронавірус, варто ретельно виконувати наступні поради. Адже вони допоможуть зменшити ризик захворювання.