Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

23 Січня, 2021 р., 10:58
Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Попри це, громадяни не завжди відповідально ставляться до власної безпеки та добробуту своєї родини, що може обернутися трагічними наслідками.
18 Січня, 2021 р., 12:14
Зима – час свят і прогулянок по засніженій природі. Але зимові прогулянки, крім приємних емоцій, здатні принести і проблеми. Так, тривале перебування на морозі може стати причиною обмороження.
15 Січня, 2021 р., 12:27
Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.
14 Січня, 2021 р., 14:54
Дії населення під час стихійного лиха:
12 Січня, 2021 р., 15:35
У зв’язку з вторгненням в Україну холодного арктичного повітря, протягом 15-18 січня 2021 р. на Житомирщині очікується зміна погодних умов та суттєве зниження температурного режиму.
16 Грудня, 2020 р., 10:46
Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.
11 Грудня, 2020 р., 10:29
Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці:
11 Грудня, 2020 р., 07:27
В зв’язку із різкими перепадами температури та дощем на дорогах Коростенського району спостерігається ожеледь. Закликаємо громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.
18 Листопада, 2020 р., 10:41
11 Листопада, 2020 р., 08:30
Туман – це природне явище, що досить часто спостерігається восени. Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100м. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.