Логотип Diia Державний Герб України

Коростенське районне управління поліції

Начальник Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковник поліції

Дмитро Васильович Гаращенко

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5
Телефон(и): (04142) 9-63-48
Email: [email protected]
Офіційний сайт: https://zt.npu.gov.ua

На Коростенщині затримали жінку, що хотіла вкрасти пральну машину

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці

На Коростенщині поліція викрила двох мотоугонщиків

23 Вересня, 2022 р., 10:52
За інформацією Житомирського Гідрометцентру 23 вересня у м. Житомирі та області хмарно, йтимуть дощі. Поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи в дорогу.
20 Вересня, 2022 р., 10:26
Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 вересня близько 21:40 на 144 км автодороги Київ – Ковель, поблизу с. Грозине. Триває з’ясування всіх обставин події.
16 Серпня, 2022 р., 09:38
Коростенським районним управлінням поліції ГУНП в Житомирській області розшукується Гаврилюк Михайло Миколайович, 13.11.1984 р.н. Чоловік підозрюється у вчиненні влітку 2015 року розбійного нападу на жительку райцентру.
13 Серпня, 2022 р., 13:36
За інформацією Житомирського Гідрометцентру 13 серпня у м. Житомирі та області хмарно, помірні дощі та грози. Така ж погода очікується і 14-15 серпня. Відтак водіям та пішоходам варто враховувати погодні умови задля власної безпеки.
01 Серпня, 2022 р., 17:29
Поліцейські відділу поліції №1 Житомирського РУП та Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ спільно із співробітниками УСБУ під процесуальним керівництвом окружної прокуратури викрили схему підпільного виготовлення бронежилетів.
28 Червня, 2022 р., 11:05
Поліцейські нагадують, що порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України караються штрафом, громадськими роботами або обмеженням волі на строк до 3 років.
22 Червня, 2022 р., 14:35
Слідчі СУ ГУНП Житомирщини спільно з оперативниками УСБУ та за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили схему ошуканства зі статутним капіталом підприємства та невиплатою заробітної плати.  Також встановлено, що засновник та власник заводу з Білорусі. Відтак для унеможливлення використання прибутків підприємства для фінансування збройної агресії проти України, а також для забезпечення збереження речових доказів у провадженні на майно накладено арешт.
20 Червня, 2022 р., 22:26
Працівники Головного слідчого управління та Департаменту карного розшуку Нацполіції за безкоштовним багатоканальним номером 0800 21 21 51 цілодобово надають роз’яснення з питань, пов’язаних з:
11 Червня, 2022 р., 20:29
Двох чоловіків поліцейські затримали.  9 червня детективи Слідчого управління ГУНП спільного з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та за процесуального керівництва обласної прокуратури провели 15 обшуків за місцями проживання та тимчасового перебування 4 жителів Житомирщини. Вилучено кулемети, зброю, боєприпаси, вибухівку, прилади нічного бачення та наркотичні засоби.
11 Травня, 2022 р., 11:12
На місці події, поблизу с. Кишина, працювали поліцейські слідчо-оперативної групи місцевого відділення поліції, які зафіксували порубку понад десятка дубів. Згодом поліцейські виявили дану деревину на території приватної пилорами в Олевській громаді.