Логотип Diia Державний Герб України

Коростенське районне управління поліції

27 Червня, 2023 р., 08:30
Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел!
26 Червня, 2023 р., 11:26
Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку.
26 Червня, 2023 р., 10:15
Ми уже нагадували основні правила безпечного онлайн-шопінгу, а сьогодні хочемо розповісти, як можна розпізнати інтернет-шахраїв і не втратити свої заощадження
22 Червня, 2023 р., 09:45
Поради громадянам для захисту від телефонних шахраїв.
20 Червня, 2023 р., 12:24
Впустиш до хати невідомих – чекай біди. Під приводом заміни старих купюр на нові шахраї спритно обмінюють справжні гроші на сувенірні.
19 Червня, 2023 р., 10:19
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online.
12 Червня, 2023 р., 13:45
Зауважте: прості й давно не змінювані секретні коди легко піддаються зламу. Відтак зловмисники користуються такою необачністю та, як правило, розсилають усім контактам зі зламаного акаунта прохання про грошову допомогу. А подекуди дістаються й до банківських рахунків громадян.
07 Червня, 2023 р., 10:46
Під час інформаційній кампанії #ШахрайГудбай розповідаємо про схеми та методи, за допомогою яких шахраї отримують доступ до рахунків та грошей українців.
06 Червня, 2023 р., 10:07
Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:
31 Травня, 2023 р., 09:08
Жителька Черняхова повірила незнайомцю і розголосила у телефонній розмові конфіденційні відомості своєї банківської картки. Причиною довірливості жінки стали несподіваність дзвінка від нібито кіберполіцейського та її необізнаність у сфері віртуальної безпеки.