Коростенське районне управління поліції

27 Квітня, 2023 р., 12:41
Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mercedes Sprintert», 36-річний житель Білокоровицької громади, виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося зіткнення з автомобілем «Daewoo Lanos», 50-річний водій якого повертав ліворуч. Надалі керманич буса здійснив наїзд на двох велосипедисток, що знаходились на узбіччі дороги.
27 Лютого, 2023 р., 20:16
Вагому роль у попередженні злочинності має співпраця з місцевими органами самоврядування. Оскільки старости тих чи інших населених пунктів поглиблено володіють інформацією про нюанси житлово-побутових умов, кола спілкування та стосунки підоблікових відділу пробації з родичами  чи односельцями.
11 Січня, 2023 р., 11:45
За інформацією Житомирського обласного центру гідрометеорології, протягом 12-13 січня у регіоні очікується дощі з снігом. На дорогах ожеледиця. Упродовж зазначеного періоду вітер – до 5-10 м/с. Температура повітря коливатиметься від +4 до -8 градусів.
08 Грудня, 2022 р., 14:07
Удень 7 грудня в Олевській громаді Житомирській області на дорозі між селами підірвався мікроавтобус, в якому рухались місцеві чоловік і жінка. Подружжя загинуло. Розпочато кримінальне провадження.
03 Листопада, 2022 р., 11:57
Поліцейські нагадують, що за незаконне полювання передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
21 Жовтня, 2022 р., 12:23
Наразі в Україні складна ситуація в енергетичній системі. Влада змушена вживати жорстких заходів щодо економії електроенергії, у тому числі шляхом вимкнення вуличного освітлення у темну пору доби. Тому проблема видимості пішоходів у цей час стала ще актуальнішою.
06 Жовтня, 2022 р., 09:23
3 жовтня під час відпрацювання території Коростенського району поліцейські зупинили автомобіль ЗІЛ, в якому перевозилися деревина дуба без належних супровідних документів. Розпочато відповідні перевірки.
30 Вересня, 2022 р., 09:21
За кілька днів — жовтень, а це означає увімкненні денні ходові вогні.
29 Вересня, 2022 р., 14:34
Подія сталась увечері 28 вересня. Юний житель одного із сіл боявся материного гніву, а відтак сховався неподалік дому. Там його і знайшли правоохоронці. Нині з родиною працюють ювенальні поліцейські.
28 Вересня, 2022 р., 20:56
Під час розслідування встановлено заволодіння грошима клієнтів, переважно літніх людей, у сумі понад 730 тисяч гривень через незаконні оборудки в електронній системі банку. До злочинної схеми причетний 32-річний, уже колишній, очільник відділення однієї з фінансових установ області.