Коростенське районне управління поліції

11 Червня, 2022 р., 20:29
Двох чоловіків поліцейські затримали.  9 червня детективи Слідчого управління ГУНП спільного з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та за процесуального керівництва обласної прокуратури провели 15 обшуків за місцями проживання та тимчасового перебування 4 жителів Житомирщини. Вилучено кулемети, зброю, боєприпаси, вибухівку, прилади нічного бачення та наркотичні засоби.
11 Травня, 2022 р., 11:12
На місці події, поблизу с. Кишина, працювали поліцейські слідчо-оперативної групи місцевого відділення поліції, які зафіксували порубку понад десятка дубів. Згодом поліцейські виявили дану деревину на території приватної пилорами в Олевській громаді.
11 Травня, 2022 р., 10:51
На жаль, жителі області продовжують потрапляти у неприємності, повіривши у неправдиві повідомлення невідомим і переказуючи власні кошти.
03 Травня, 2022 р., 10:04
0 800 21 21 51 – за цим номером ви можете отримати інформацію щодо процедури розшуку рідних чи знайомих.
27 Квітня, 2022 р., 11:54
Тож нині у рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські встановлюють причетного до шахрайства та закликають жителів області бути вкрай обачними під час фінансових операцій.
27 Квітня, 2022 р., 11:46
26 квітня поліцейські Слідчого управління ГУНП спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та співробітниками УСБУ в області припинили діяльність злочинного угруповання, члени якого займались незаконними вирубками та лісопереробкою. Організатору та чотирьом співучасникам оголошено підозри. Вилучено деревину та обладнання для її обробки.
01 Березня, 2022 р., 06:20
28 лютого поліцейські розшукали та затримали підозрюваного у крадіжці з обійстя місцевого священнослужителя. На даний час тривають необхідні слідчі дії.
27 Лютого, 2022 р., 11:34
Як повідомляє поліція Житомирської області, вночі 27 лютого під час виконання службового завдання із перевірки інформації про диверсійну діяльність у прикордонному районі Житомирщини, неподалік смт Народичі, ворожі ДРГ обстріляли службові автомобілі поліцейських.
25 Лютого, 2022 р., 10:17
Правоохоронці закликають громадян бути максимально уважними. Підозрілі предмети на вулицях ваших населених пунктів можуть бути сигналами для російського агресора або приховувати потенційну небезпеку. Про всі підозрілі знахідки повідомляйте поліцію!
23 Лютого, 2022 р., 10:06
Упродовж минулого року на дорогах Коростенщини сталося понад 200 дорожніх пригод, в яких більше півсотні людей отримали травми та 12 загинули.