Коростенське районне управління поліції

10 Листопада, 2021 р., 10:14
9 листопада під час низки обшуків поліцейські Коростенського райуправління  та інших підрозділів ГУНП спільно з Управлінням стратегічних розслідувань ДСР НПУ виявили та вилучили 3 тонни фальсифікованого алкоголю, 2 тисячі пачок безакцизних цигарок та інші свідчення протиправної діяльності злочинної групи ділків.
10 Листопада, 2021 р., 10:10
8 листопада уранці до Овруцького відділу та Олевського відділення надійшли повідомлення про нічні крадіжки з магазинів. В обох випадках поліцейські оперативно встановили причетних та повернули викрадене. Тривають розслідування.
01 Листопада, 2021 р., 09:57
З 00.00 годин 30 жовтня на Житомирщині встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, що передбачає низку обмежень у різних сферах діяльності. Водночас застережні заходи меншою мірою стосуються осіб, які мають відповідні документи про вакцинацію або відсутність зараження коронавірусною інфекцією.
22 Жовтня, 2021 р., 09:21
Дорожньо-транспортна пригода сталась вдень 20 жовтня. Водія, який під час руху впав з мотоцикла, з отриманими травмами госпіталізували до лікарні.
22 Жовтня, 2021 р., 09:14
Овруцькі поліцейські встановили причетність 41-річного чоловіка до обкрадання чужого домоволодіння.
20 Жовтня, 2021 р., 12:29
Дорожньо-транспортна пригода сталася 18 жовтня близько 18.30 у смт Чоповичах Малинської громади.
18 Жовтня, 2021 р., 15:19
Поліцейські Коростенського районного управління розшукують Башинського Віктора Володимировича, 19.08.1976 року народження. Нині про місцеперебування чоловіка нічого не відомо та триває його розшук.
18 Жовтня, 2021 р., 11:54
Увечері 17 жовтня у с. Веселівці під час розпиття спиртного виник конфлікт між двома чоловіками. У результаті з'ясування стосунків один з них отримав травми голови та згодом помер у лікарні. Поліцейські затримали причетного до події. Нині у рамках досудового розслідування триває з'ясування всіх обставин.
18 Жовтня, 2021 р., 08:04
До відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського РУ надійшло повідомлення від 50-річного жителя місцевої громади про незаконне заволодіння його транспортним засобом. Поліцейські зібрали свідчення причетності до події двох овручан. Нині вони дають свідчення слідчим.