02 Березня, 2024 р., 08:47
За дорученням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка разом з заступником начальника Житомирської ОВА Юрієм Денисовцем та головою Коростенської міської ради Володимиром Москаленком начальник Коростенської РВА Олег Рябой взяв участь в заходах з нагоди завершення відновлювальних робіт у 3-х закладах освіти міста Коростеня у рамках проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA: Build Back Better», який реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) у співпраці з Житомирською обласною військовою адміністрацією.
01 Березня, 2024 р., 09:00
Житомирщина вшановує пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
01 Березня, 2024 р., 08:51
Слава Україні! Розпочалася сімсот тридцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
29 Лютого, 2024 р., 20:34
 Відбулась зустріч з дітьми та батьками сімей ВПО та багатодітних сімей на базі Коростенського міського центру соціальних служб, де розташована Дитяча точка «Спільно».
29 Лютого, 2024 р., 14:46
Під головуванням першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко відбулося чергове засідання Координаційного центру з питань підтримки цивільного населення області.
29 Лютого, 2024 р., 09:00
29 Лютого, 2024 р., 08:55
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.02.24 орієнтовно склали:
29 Лютого, 2024 р., 08:39
Слава Україні! Розпочалася сімсот тридцять шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
29 Лютого, 2024 р., 08:36
У межах саміту «Україна – Південно-Східна Європа» у Тирані Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Головою Ради міністрів Боснії і Герцеговини Боряною Крішто.