05 Лютого, 2020 р., 07:58
Міністерство соціальної політики є координатором реалізації на національному рівні стратегії деінституалізації, яка має скоротити кількість дітей-сиріт в інтернатах і спрямована на підтримку сім’ї, створення умов для виховання дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного. Однією із вагомих складових діяльності у цьому напрямку є посилення фінансової підтримки інтересів сімей з дітьми.
04 Лютого, 2020 р., 18:39
Шановна Олено Степанівно, пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо співчуття та підтримку Вам і Вашим рідним.
04 Лютого, 2020 р., 16:33
У зв’язку з переміщенням на Житомирщину активних атмосферних фронтів, 5-6 лютого на території області очікуються несприятливі погодні умови:
04 Лютого, 2020 р., 14:57
З 3 лютого 2020 року в КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Коростенської районної ради започатковано електронний прийом пацієнтів.
04 Лютого, 2020 р., 14:39
4 лютого за сприяння депутатки Житомирської обласної ради Ірини Костюшко автопарк КНП "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради" поповнився спеціалізованим автомобілем швидкої медичної допомоги типу А на базі Fiat Scudo.
04 Лютого, 2020 р., 11:38
Сьогодні, 4 лютого, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів розширену апаратну нараду. У роботі наради взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Артем Майданик, голова районної ради Василь Клименко, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів, установ та організацій.
04 Лютого, 2020 р., 10:23
З січня 2020 року розпочався процес підготовки нового плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, реалізація якого триватиме з вересня 2020 року по серпень 2022 року. Про це повідомляє департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.
04 Лютого, 2020 р., 09:59
Сьогодні, 3 лютого 2020 року, Уряд дав старт державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Ця програма передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток – 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.
04 Лютого, 2020 р., 09:57
Президент України Володимир Зеленський та Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган підписали спільну заяву за результатами восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня.
03 Лютого, 2020 р., 16:31
2 лютого о 23:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному цегляному житловому будинку в с. Воронево Коростенського району.