12 Липня, 2021 р., 10:06
Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.
12 Липня, 2021 р., 09:44
Антиковідну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень  у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.
12 Липня, 2021 р., 09:43
Одну дозу отримали 13 390 людей, повністю імунізовані - 12 966 людей. Протягом доби працювали:
12 Липня, 2021 р., 09:39
Президент Володимир Зеленський під час зустрічі в Києві зі спортсменами, які представлятимуть Україну на 32-х літніх Олімпійських іграх, передав їм прапор України, підписаний військовими, що в різні роки захищали нашу країну на фронті.
12 Липня, 2021 р., 00:04
Президент України Володимир Зеленський поставив завдання уряду вжити заходів для відновлення справедливості у виплаті пенсій військовим пенсіонерам.
12 Липня, 2021 р., 00:01
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами» № 1558-ІХ, який парламент ухвалив 17 червня 2021 року.
10 Липня, 2021 р., 10:00
Президент України Володимир Зеленський 11 липня здійснить візит до Федеративної Республіки Німеччина, де зустрінеться з канцлером Ангелою Меркель. Про це повідомив новопризначений прес-секретар Глави держави Сергій Никифоров на брифінгу у п’ятницю.
09 Липня, 2021 р., 14:18
Українці отримали законну можливість розпоряджатися власними земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Скасування мораторію на обіг земель означає, що громадяни зможуть купувати, міняти, об’єднувати земельні ділянки та отримувати під них кредити. А головне, землевласники, які роками бідували, попри те, що мали гектари плідної української землі, нарешті зможуть розпоряджатися власним майном із вигодою для себе та своєї родини.
09 Липня, 2021 р., 14:04
Про це повідомляє Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях.