02 Липня, 2021 р., 10:48
Понад два мільйони людей отримали хоча б одну дозу вакцини від COVID-19!
02 Липня, 2021 р., 09:45
У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводиться капітальний ремонт мосту через річку Норин у місті Овруч на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 47+402. Про це інформує САД у Житомирській області.
02 Липня, 2021 р., 09:02
На сьогоднішній день за повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
02 Липня, 2021 р., 09:01
06 липня 2021 року з 11.00 до 13.00 відбудеться презентація звіту «Взаємодія громадськості та влади у 2020 році у Житомирській області – виклики, рішення, перспективи», підготовленого за результатами дослідження ГО «Простір можливостей» в рамках проекту «Громадськість за демократизацію»  Інститута економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Євросоюзу.
02 Липня, 2021 р., 08:38
Станом на 01 липня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 78 182 особи.
02 Липня, 2021 р., 08:22
Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл. Утім за довгі роки хаотичного централізованого управління, панування тіньової економіки та корупційних схем люди розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи. У цьому документі зібрано найпопулярніші та найважливіші питання, які виникають у громад щодо земельного законодавства. Дати відповіді взялися експерти із земельних питань, юристи, фахівці Держгеокадастру.
02 Липня, 2021 р., 08:13
01 липня в пресцентрі Житомирської облдержадміністрації відбулося засідання регіональної робочої групи з опрацювання питань розпорядження державним майном в області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Градівського.
01 Липня, 2021 р., 15:04
В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.
01 Липня, 2021 р., 14:49
Як повідомив Заступник Міністра охорони здоров’я України – Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, 23 червня в Україні зафіксовані перші два випадки захворювання на COVID-19 штаму “Дельта”.
01 Липня, 2021 р., 12:00