26 Лютого, 2020 р., 14:33
26 лютого 2020 року в будинку культури села Хотинівка відбувся схід села. Участь у заході взяли голова Коростенської районної ради Василь Клименко, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик та активні громадяни села.
26 Лютого, 2020 р., 11:58
Cтаном на 25 лютого 2020 року у світі зареєстровано 80 150 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 699 – летальні. Одужало вже 27 695 осіб.
26 Лютого, 2020 р., 11:25
Двадцять п’ятого лютого під головуванням голови президії, голови Коростенської районної ради Василя Клименка, за участі членів президії та запрошених – голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, його заступника Артема Майданика, депутатів районної ради, директора КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» Алли Желєзнякової відбулась президія районної ради.
26 Лютого, 2020 р., 10:28
Протягом 25-26 лютого в обласному центрі проводять тренінг для працівників соціальних служб щодо комплексного оцінювання інтернатних закладів. Навчання проходять за підтримки Міжнародного благодійного фонду  Lumos.
26 Лютого, 2020 р., 09:27
Дружина Президента Олена Зеленська та Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Гернот Пфандлер домовилися про налагодження співпраці в межах міжнародного «Партнерства Біарріц». Зокрема, йдеться про отримання австрійської експертизи в розбудові інклюзивного та безбар'єрного середовища.
26 Лютого, 2020 р., 09:05
До контрактування з НСЗУ готові понад  90 % спеціалізованих медичних закладів Житомирщині, з них 50 – вже подали пропозиції про обслуговування за програмою медичних гарантій. На комунальні некомерційні підприємства перетворено 100 % спеціалізованих медичних закладів.
25 Лютого, 2020 р., 16:41
Сьогодні, 25 лютого, відбулось засідання голови районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та робочої групи по здійсненню контролю за використанням та охороною місцевих лісових ресурсів та надр.
25 Лютого, 2020 р., 16:04
Уряд має приділяти більше уваги проблемам регіонів України, зокрема шахтарським містечкам, зазначив Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі України.
25 Лютого, 2020 р., 14:38
Другу добу поспіль у Хорошівському районі триває розшук юнака. До заходів залучені місцеві поліцейські, придані сили із сусідніх районів та обласного главку, кінологи та нацгвардійці, місцева громада. Правоохоронці звертаються до громадян із проханням повідомляти будь-яку інформацію про можливе місце перебування хлопця.
25 Лютого, 2020 р., 14:04
Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів нараду з працівниками культури району за участі заступника голови Артема Майданика, начальниці районного відділу культури Лариси Бондар, провідного методиста районної бібліотеки ім. М. Сингаївського Лідії Власенко, заступника начальника управління фінансів – начальниці бюджетного відділу управління фінансів Марії Філоненко.