13 Лютого, 2020 р., 07:40
Відбувся черговий етап кампанії з виявлення фальсифікату в рамках масштабного медіапроєкту «СТОП Фальсифікат». Цього разу у фокусі - мед.
13 Лютого, 2020 р., 07:37
Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) запускає пілотний проект з видачі даних про актуальні вакансії з career.gov.ua на вебсайті пошуку роботи Work.ua. Автоматична видача даних забезпечується з допомогою API (Application Programming Interface) - інтерфейсу програмування, який дозволяє ІТ-сервісам взаємодіяти між собою, отримувати доступ до інформації та обмінюватися даними.
12 Лютого, 2020 р., 11:15
На цьому наголосив заступник голови ОДА Віктор Градівський під час наради з питань попередження незаконних рубок лісових ресурсів та обліку деревини 11 лютого.
12 Лютого, 2020 р., 09:55
10 та 11 лютого 2020 року за ініціативи та фінансової підтримки Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів- інтернаціоналістів на базі «Коростенського технічного коледжу» відбулись змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед допризовної молоді міста та району, присвячені 31-річниці виведення військ із республіки Афганістан. Всього у змаганнях взяло участь 19 команд: 10 з міста, команда ПТУ № 16 та 8 команд з району.
12 Лютого, 2020 р., 09:50
У середу, 5 лютого, Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 2136 щодо ресторанного господарства. Зокрема, пропонується збільшити штрафи за порушення Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».
12 Лютого, 2020 р., 08:13
Сьогодні, 11 лютого, відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області, на якій обговорили стан запобігання та протидії злочинності в області у сучасних умовах. Також розглянули такі питання: протидія розкраданню лісових ресурсів, незаконному видобуванню бурштину, піску, викриття незаконної діяльності автозаправних станцій та гральних закладів. Участь у нараді взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.
12 Лютого, 2020 р., 08:12
Президент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з «тендерними тролями».
11 Лютого, 2020 р., 15:42
На початок 2020 року кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців в Україні становила 1885,9 тис. осіб, що на 19,8 тис. більше, ніж на початок 2019 року.
11 Лютого, 2020 р., 12:33
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» № 440-IX, який Верховна Рада підтримала 14 січня 2020 року.