21 Лютого, 2020 р., 16:40
21 лютого в Сушківській сільській раді відбулись загальні збори громадян, участь в яких також взяли керівниця апарату Коростенської районної державної адміністрації Катерина Корчова, депутати сільської ради, жителі громади.
21 Лютого, 2020 р., 16:07
Сьогодні, 21 лютого, голова районної державної адміністрації Юрій Тарасюк здійснив робочу поїзду Коростенським районом. Зокрема, очільник району відвідав Холосненську, Ставищенську та Кожухівську сільські ради, де разом з жителями громад заслухав річні звіти сільських голів.
21 Лютого, 2020 р., 15:35
Україна повинна розвивати та втілювати в життя прогресивні ідеї й новітні технології, щоб бути успішною та конкурентоспроможною в сучасному світі, заявив Президент Володимир Зеленський під час церемонії нагородження переможців конкурсу на здобуття грантів Українського фонду стартапів.
21 Лютого, 2020 р., 14:55
Станом на 20.02.2020 розпочато роботи на 34 дорожніх об’єктах у 14 областях України. Рекордно ранній старт зумовлено сприятливими для дорожніх робіт погодними умовами та значним обсягом проведених підготовчих робіт, розробленої проєктної документації і проведених торгів.
21 Лютого, 2020 р., 13:36
Контррозвідники Служби безпеки України попередили на Житомирщині збут високотоксичної небезпечної речовини – ртуті металевої в особливо великих розмірах. Двоє жителів Коростенського району планували продаж великої партії ртуті. Покупців зловмисники підшуковували серед своїх знайомих. Щоб якнайшвидше реалізувати токсичний «товар», вони виставили на нього мінімальну ціну – за кожен кілограм планували виручити по $100.
21 Лютого, 2020 р., 13:33
Станом на 21 лютого 2020 року у світі зареєстровано 76 723  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 247- летальні. Одужало вже 16 415 осіб.
21 Лютого, 2020 р., 12:59
Забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, послугами на санаторно-курортне лікування проводиться згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 в межах виділених коштів.
21 Лютого, 2020 р., 11:20
рем’єр-міністр України Олексій Гончарук доповів у Верховній Раді, що ситуація в Нових Санжарах під повним контролем Уряду.  Евакуйованиі українці та громадяни іноземних державних, серед яких і діти, в безпеці. Вони отримали все необхідне, почуваються добре. Станом на ранок, громадський порядок стабільний та абсолютно контрольований.
20 Лютого, 2020 р., 17:13
Аналіз районних бюджетів на 2020 рік, реалізацію інвестиційних програм та проєктів, Перспективний план формування територій громад Житомирської області – теми наради голови ОДА Віталія Бунечка з головами райдержадміністрацій.
20 Лютого, 2020 р., 16:57
20 лютого на вогневому містечку Ушомирської військової частини А 1796 під керівництвом заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика проведено єдиний стрілецький день з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Коростенського, Лугинського, Хорошівського, Олевського та Овруцького районів.