21 Травня, 2020 р., 16:58
Вартість згідно експертної оцінки. Вимоги до приміщення: загальна площа будинку має бути 170 м.кв. і більше, стан придатний для проживання.
18 Травня, 2020 р., 13:52
Нагадуємо жителям Коростенського району, що з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації у районі та місті, на виконання рішення засідання обласного оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території області та району доступ до приміщень державних установ на території району обмежено.
15 Травня, 2020 р., 16:42
Дана інформація буде корисною для суб’єктів господарської діяльності району і сприятиме забезпеченню їх діяльності якісними матеріалами за гуртовими цінами.
30 Квітня, 2020 р., 10:28
У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом.
28 Квітня, 2020 р., 19:00
29 квітня о 14 годині Громадська рада при Мінрегіоні проведе відеоконференцію з громадського обговорення проекту нового порядку проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.
23 Квітня, 2020 р., 17:58
“Розумна Взаємодія” включена Урядом до щорічних планів дій з виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.
21 Квітня, 2020 р., 12:58
Якщо вам цікаво дізнатись про алгоритми ведення вагітності, пологів та новонароджених при COVID-19, долучайтесь до стріму україно-швейцарський проєкту «Розвиток медичної освіти». Сьогодні, 21 квітня, о 17.00 кожен може долучитися до онлайн лекції.
21 Квітня, 2020 р., 12:52
За даними УкрГідрометцентру, вночі 22 та 23 квітня в Україні, крім крайнього півдня та Закарпаття, очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (І рівень небезпечності). Про це інформує управління ДСНС України в Житомирській області.
16 Квітня, 2020 р., 16:56
На території області через сильні пориви вітру спостерігаються пилові бурі та задимлення, унаслідок яких значно знижена видимість на автодорогах Київ-Чоп та Київ-Ковель.
12 Квітня, 2020 р., 09:07
До Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародного дня польоту людини у космос, Музей космонавтики ім. С.П. Корольова спільно з Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації підготував наступну програму публікацій, які сьогодні, 12 квітня, розміщуватимуться на офіційному сайті музею та у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм»: