07 Лютого, 2020 р., 10:56
У середу, 12 лютого, працюватиме пряма телефонна «гаряча лінія» з питань соціального захисту населення в сучасних умовах. На всі запитання відповість директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації Юрій Прокопець.
06 Лютого, 2020 р., 12:35
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області інформує про проведення другої міжнародної виставки - форуму, присвяченої розвитку рибної індустрії та риболовного хобі в Україні Fish Business Ukraine 2020.
31 Січня, 2020 р., 15:53
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
31 Січня, 2020 р., 10:21
28 лютого 2020 року о 10.00 год. в актовій залі Коростенської районної ради, за адресою: 11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського 60/2 буде проведено нараду-семінар на тему: «Недопущення отруєння бджіл засобами захисту рослин при обробітку посівів агроформуваннями».
27 Січня, 2020 р., 15:36
6 лютого 2020 року о 10.00 в будинку культури Ходаківської сільської ради відбудуться громадські слухання щодо детального плану території земельної ділянки комунальної власності з числа земель житлової та громадської забудови в с. Ходаки для буріння свердловини питної води.