17 Червня, 2020 р., 08:52
З давніх-давен існувала традиція: кожен українець повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. І чим більше прародичів ти пам’ятаєш, тим більше у тебе янголів-охоронців.
16 Червня, 2020 р., 15:47
Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА повідомляє про оголошення конкурсу бізнес-проєктів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проєктів (Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2019 № 1721 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік» (додаток 6).
11 Червня, 2020 р., 09:03
Управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області повідомляє про зміну назви на «управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області» (скорочена назва УСП Коростенської РДА) відповідно до розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.06.2020 № 104 «Про затвердження Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області» та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань виданої 10.06.2020 року.
10 Червня, 2020 р., 10:10
Згідно виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ТОВ «Оператор ГТС України» та погодженого плану графіку виведення ГРС Рівненського ПМ Рівненського ЛВУМГ з експлуатація для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2020 р. згідно НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів»(п.1.12 розділу VІІ. ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СТАНЦІЇ) для проведення ремонтно-профілактичних робіт (ревізія запірної та регулюючої арматури, в т.ч. на байпасній лінії ГРС, а також вхідних і вихідних ізолюючих фланців), Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє про тимчасову зупинку:
02 Червня, 2020 р., 16:08
Сьогодні, 2 червня, о 19.00 в ефірі телеканалу «СОЮЗ-ТВ» розмова з першим заступником голови Житомирської ОДА Володимиром Федоренком.
01 Червня, 2020 р., 16:42
Поряд з багатьма гендерними проблемами питання відповідального батьківства є актуальним. Криза батьківської уваги існує як в Україні, так і в усьому світі, враховуючи факт переваги розумової праці над фізичною, підвищення можливості жінок до власного самоствердження та здобутку, зниження авторитету чоловіка як єдиного годувальника сім'ї. Наряду з цим, чоловіки із застарілими поглядами на модель власної сім'ї втрачають значимість у своїй потребі до сім'ї, що призводить до негативних явищ функціонування сучасного інституту сім'ї.
01 Червня, 2020 р., 13:36
Від сьогодні, 01.06.2020 р. через автостанцію Коростень відновлено рух майже 90% маршрутів. Не відновлено рух автобусів, на перелічених нижче маршрутах. За додатковою інформацією звертайтесь до диспетчера автостанції (04142)42287.
29 Травня, 2020 р., 10:07
Шановні жителі Коростенщини! Інформуємо вас про повноцінне відновлення з 1 червня приміського громадського транспорту на території Коростенського району за графіком, що працював до карантину.
28 Травня, 2020 р., 09:17
5 червня Житомирською облдержадміністрацією заплановано проведення онлайн-зустрічі щодо обговорення тенденції функціонування господарського комплексу Житомирщини, інструментів та можливостей активізації бізнес-процесів у регіоні в посткарантинний період (мітап). Початок онлайн-зустрічі об 11.00.
27 Травня, 2020 р., 13:01