Охорона здоров’я

18 Жовтня, 2021 р., 09:03
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко закликав літніх людей вакцинуватися проти коронавірусної інфекції.
10 Жовтня, 2021 р., 12:47
Хворі на COVID-19 можуть по-різному переносити захворювання. Це залежить від ряду чинників та передбачити заздалегідь неможливо.
05 Жовтня, 2021 р., 14:40
З 1 жовтня в урядову програму реімбурсації «Доступні ліки» входять, окрім препаратів інсулінів, препарати для лікування нецукрового діабету, епілепсії, розладів психіки та поведінки.
04 Жовтня, 2021 р., 09:25
У новому етапі інформаційної кампанії «Щеплення — суперсила від хвороб» Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликають дорослих українців зробити планові щеплення відповідно до національного календаря. Через пандемію COVID-19 люди забувають про щеплення від інших інфекційних захворювань.
02 Жовтня, 2021 р., 09:03
В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій Україні. До єдиної інформаційної медичної системи за цей час вдалось підключити майже всі українські лікарні, а це близько 3 тисяч. Загалом сформували майже мільйон електронних медичних висновків.
30 Вересня, 2021 р., 12:17
Протягом року Міністерство охорони здоров`я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно.
27 Вересня, 2021 р., 13:49
В рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур.
27 Вересня, 2021 р., 13:47
НСЗУ почне адмініструвати  програму забезпечення інсулінами з 1 жовтня.  Це означає, що пацієнти з цукровим діабетом зможуть безоплатно або з доплатою отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ. А Національна служба здоров’я відшкодує цим аптекам вартість препаратів.
20 Вересня, 2021 р., 16:17
Адміністрація Іршанського ЦПМСД (лікарні) доводить до вашого відома, що з 15 вересня 2021 року прийом хворих буде проводитись за попереднім електронним записом на сайті https://helsi.me/ для пацієнтів або за телефоном.
30 Серпня, 2021 р., 10:19
У суботу, 28 серпня, Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 188 370 доз вакцини Comirnaty від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.