Прозорість і підзвітність

12 Січня, 2024 р., 17:30
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.
05 Січня, 2024 р., 16:11
Сьогодні, 05 січня, відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність.
29 Грудня, 2023 р., 14:40
Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
29 Грудня, 2023 р., 14:06
У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк провела перевірку ходу виконання робіт по будівництву укриття Бердичівської гімназії №8.
22 Грудня, 2023 р., 10:02
У Житомирській обласній військовій адміністрації діє робоча група “Прозорість та Підзвітність”, яка продовжує працювати над проєктами закупівлі за бюджетні кошти, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану.
21 Грудня, 2023 р., 09:51
Сьогодні, 20 грудня, на Житомирщині відбувся круглий стіл “Прозорість і підзвітність державних органів”
12 Грудня, 2023 р., 19:30
Сьогодні, 12 грудня, в рамках діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність” начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з керівниками структурних підрозділів долучився до онлайн-засідання, яке провели фахівці Міністерства економіки та команда Prozorro. Під час засідання було презентовано новий функціонал системи закупівель.
11 Грудня, 2023 р., 17:30
Сьогодні, 11 грудня, у рамках проєкту «Прозорість та підзвітність», начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк відвідала Гришковецьку територіальну громаду. Візит був спрямований на огляд будівельних робіт нового житлового об’єкта, призначеного для дитячого будинку сімейного типу, де проживатиме родина переселенців.