Прозорість і підзвітність

07 Грудня, 2023 р., 11:42
Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.
29 Листопада, 2023 р., 17:18
Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання пп.2) п.6 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2023 року №107 з окремих питань, з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, забезпечення прозорості та доброчесності у діяльності обласної військової адміністрації, протидії корупції та ворожій дезінформації розпорядженням начальника Житомирської ОВА № 479 від 13.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації» затверджено склад даної робочої групи.
28 Листопада, 2023 р., 09:50
Про це розповів настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира о. Богдан Бойко.
27 Листопада, 2023 р., 10:38
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.
24 Листопада, 2023 р., 12:34
Під час брифінгу йшлося про реконструкцію 6 об’єктів на Житомирщині, погоджених до фінансування за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та проведення публічних закупівель.
23 Листопада, 2023 р., 12:33
У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.
22 Листопада, 2023 р., 14:04
Які саме об’єкти, з яким бюджетом та за які кошти відновлюються у вашому регіоні? Статистика по проєктах відновлення, заведених в екосистему DREAM, доступна для всіх.