Логотип Diia Державний Герб України

Прозорість і підзвітність

27 Листопада, 2023 р., 10:38
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.
24 Листопада, 2023 р., 12:34
Під час брифінгу йшлося про реконструкцію 6 об’єктів на Житомирщині, погоджених до фінансування за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та проведення публічних закупівель.
23 Листопада, 2023 р., 12:33
У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.
22 Листопада, 2023 р., 14:04
Які саме об’єкти, з яким бюджетом та за які кошти відновлюються у вашому регіоні? Статистика по проєктах відновлення, заведених в екосистему DREAM, доступна для всіх.
20 Листопада, 2023 р., 12:43
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про підсумки виконаної роботи за тиждень.
17 Листопада, 2023 р., 13:34
Під час робочої поїздки на північ області начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та громадською організацією “Поліський щит” – голова громадської організації Сергій Ткачук.
17 Листопада, 2023 р., 11:24
Під час брифінгу йшлося про реконструкцію обласної клінічної лікарні імені Горбачевського.
16 Листопада, 2023 р., 12:43
У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк  провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів.
10 Листопада, 2023 р., 19:43
 Робоча Група "Прозорість та Підзвітність" при Житомирській Обласній військовій адміністрації запроваджує прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану.
09 Листопада, 2023 р., 14:30
У селі Кирдани відбудеться капітальний ремонт ліцею, що постраждав від військових дій. Зазначений навчальний заклад, що належить до Овруцької міської ради, зазнав ушкоджень через авіаудар у березні 2022 року. Вибух зруйнував вікна, двері та внутрішнє оздоблення.