Логотип Diia Державний Герб України

Прозорість і підзвітність

31 Січня, 2024 р., 09:27
Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».
29 Січня, 2024 р., 16:44
На черговому засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» були розглянуті оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель.
26 Січня, 2024 р., 17:10
 Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність" при Коростенській РВА за участі представників прокуратури, СБУ, керівників структурних підрозділів адміністрації та головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату адміністрації.
26 Січня, 2024 р., 15:28
Сьогодні, 26 січня, відбулося засідання робочої групи в оновленому складі. На якому було проаналізовано публічні закупівлі, оголошені у січні поточного року відповідно до нових затверджених річних планів закупівель.
18 Січня, 2024 р., 15:47
Діяльність робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації масштабується на районний рівень.
16 Січня, 2024 р., 16:46
8 січня 2024 року начальник Коростенської районної військової адміністрації  Олег РЯБОЙ підписав розпорядження про утворення робочої групи «Прозорість та підзвітність» .
12 Січня, 2024 р., 17:30
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.
05 Січня, 2024 р., 16:11
Сьогодні, 05 січня, відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність.
29 Грудня, 2023 р., 14:40
Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.