Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Управління забезпечує на території району реалізацію державної політики з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, зокрема особам похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни (у тому числі постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації), особам на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим особам, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно законодавства мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48  Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Про затвердження Порядку обробки персональних даних в управліннi соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

«Про Державний бюджет на 2024 рік» передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 січня 2024 року

Колективниий договір 2022-2025

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення!

22 Травня, 2024 р., 08:15
На території областей, які розташовані біля лінії фронту, постійно існує ризик потрапити під обстріли, тому люди вимушені покидати свої домівки. Через військову агресію російської федерації, Житомирська область стала прихистком для майже 120 тисяч вимушених переселенців із різних регіонів України.
17 Травня, 2024 р., 10:02
       Відповідно до Указу Президента України від  29 січня 2024 року № 33 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 77 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 26 жінкам з Коростенського району.
16 Травня, 2024 р., 17:36
Сьогодні, 16 травня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив нагрудні знаки та посвідчення жінкам Житомирщини, які цьогоріч удостоєні почесного звання «Мати-героїня».
10 Травня, 2024 р., 16:43
1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) 2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання)
08 Травня, 2024 р., 16:45
Щорічно 8 травня відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, щоб наголосити на важливості того, що роблять співробітники найбільшої в світі гуманітарної організації.
25 Квітня, 2024 р., 15:07
З 24 квітня до 3 травня кожна територіальна громада України може долучитися до проєкту Мінсоцполітики з підтримки ментального здоров’я та відкрити для своїх мешканців Центри життєстійкості - безпечні безбар’єрні простори психосоціальної допомоги. Це - фінальний відбір у межах експериментального проєкту Міністерства.
17 Квітня, 2024 р., 15:27
16 квітня у приміщенні Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація проєкту ЮНІСЕФ «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».
15 Квітня, 2024 р., 14:20
 12 квітня 2024 року, відбувся навчальний семінар "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС", організований Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики України" за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (World Food Programme).