Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

19 Грудня, 2023 р., 12:57
13 грудня згідно з розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації №598 затверджено Комплексну програму у  підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2024 рік.
15 Грудня, 2023 р., 14:49
На круглому столі обговорено проблеми соціальної психологічної і медичної допомоги жінкам та дівчатам, які постраждали від сексуального насильства та посттравматичного стресового розладу в Житомирській області.
14 Грудня, 2023 р., 11:39
Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону.
12 Грудня, 2023 р., 14:51
           Вчора відбулася робоча зустріч начальника Коростенської районної військової адміністрації Олега Рябого  з представниками Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України.
11 Грудня, 2023 р., 11:55
41 280 грн – саме стільки може отримати кожна українська родина, в якої народилася дитина. Чверть цієї суми – 10 320 грн – виплачується одразу, решта –  щомісячно рівними частинами по 860 грн протягом наступних трьох років.
11 Грудня, 2023 р., 11:20
Боротьба з насильством – це великий виклик. Та долати його допомагають навіть маленькі кроки. Достатньо бути небайдужими, звертати увагу на ситуації довкола і реагувати на них так, як можеш.
07 Грудня, 2023 р., 12:30
Наважитися звернутися по допомогу може бути складно. Та коли власний дім стає небезпечним місцем – необхідно розповісти про ситуацію хоча б комусь.
05 Грудня, 2023 р., 15:32
Сніг пушинками кружляє,
05 Грудня, 2023 р., 12:18
Домашнє насильство – серйозна соціальна проблема, яка включає різні форми зловживання.