Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

12 Червня, 2024 р., 14:18
11 червня у Житомирській області відбулася зустріч «Шлях гідності: захист прав людини в умовах військового стану», яка стала важливою платформою для обговорення та розв’язання актуальних питань у сфері прав людини.
12 Червня, 2024 р., 08:56
Програма єОздоровлення, яку запустили минулого року, продовжується і цьогоріч.
06 Червня, 2024 р., 11:01
Програма житлових субсидій в Україні діє вже майже 30 років, надаючи адресну підтримку тим, хто її потребує. Навіть під час війни програма продовжує працювати, зокрема, збільшуючи пільги та субсидії на електроенергію для жителів Харкова та Харківської області через необхідність користуватися альтернативними джерелами енергії.
24 Травня, 2024 р., 17:55
Кожна сім'я має свою унікальну історію, а кожна історія заслуговує на те, щоб її берегли та передавали наступним поколінням.
22 Травня, 2024 р., 08:15
На території областей, які розташовані біля лінії фронту, постійно існує ризик потрапити під обстріли, тому люди вимушені покидати свої домівки. Через військову агресію російської федерації, Житомирська область стала прихистком для майже 120 тисяч вимушених переселенців із різних регіонів України.
17 Травня, 2024 р., 10:02
       Відповідно до Указу Президента України від  29 січня 2024 року № 33 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 77 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 26 жінкам з Коростенського району.
16 Травня, 2024 р., 17:36
Сьогодні, 16 травня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив нагрудні знаки та посвідчення жінкам Житомирщини, які цьогоріч удостоєні почесного звання «Мати-героїня».
10 Травня, 2024 р., 16:43
1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) 2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання)
08 Травня, 2024 р., 16:45
Щорічно 8 травня відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, щоб наголосити на важливості того, що роблять співробітники найбільшої в світі гуманітарної організації.