Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

25 Квітня, 2024 р., 15:07
З 24 квітня до 3 травня кожна територіальна громада України може долучитися до проєкту Мінсоцполітики з підтримки ментального здоров’я та відкрити для своїх мешканців Центри життєстійкості - безпечні безбар’єрні простори психосоціальної допомоги. Це - фінальний відбір у межах експериментального проєкту Міністерства.
17 Квітня, 2024 р., 15:27
16 квітня у приміщенні Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація проєкту ЮНІСЕФ «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».
15 Квітня, 2024 р., 14:20
 12 квітня 2024 року, відбувся навчальний семінар "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС", організований Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики України" за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (World Food Programme).
11 Квітня, 2024 р., 15:00
У Міжнародному дитячому центрі “Артек”, основна частина якого зараз розміщується в закарпатському регіоні, безоплатно зможуть оздоровитися ще більше дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.
11 Квітня, 2024 р., 11:59
Житомирській обласній військовій адміністрації виділено кошти з резервного фонду державного бюджету на суму 4395,5 тис. грн. на виплату компенсації за спожиті комунальні послуги 30 об’єктам державної, комунальної та приватної власності (відповідно до положень Порядку та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги під час розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях (приміщеннях) об’єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 261).
09 Квітня, 2024 р., 19:27
Для покращення життєвих умов внутрішньо переміщених сімей, які проживають у місці тимчасового перебування на території Чоповицької громади передали побутову техніку та продуктові набори. Зараз тут проживає три родини ВПО, серед яких — 5 дітей.
04 Квітня, 2024 р., 14:24
4 квітня 2024 року відбулось засідання Ради безбар’єрності. Участь взяли заступник начальника Коростенської РВА Юрій Ярмолицький, начальник управління соціальної політики Ліля Ситнік, представники структурних підрозділів РВА, директор Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості Михайло Противень, голова ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Коростенській РВА Ігор Сиромятников.
04 Квітня, 2024 р., 14:16
Сьогодні, 4 квітня 2024 року під головуванням заступника  начальника Коростенської  районної військової   адміністрації, керівника  Координаційного центру Юрія Ярмолицького в приміщенні Коростенської районної військової адміністрації відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення  при Коростенській  районній військовій  адміністрації.