Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

18 Грудня, 2020 р., 08:54
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області повідомляє про те,  що 17 грудня  2020 року  в приміщенні  управління відбулася  нарада  по питанню  надання окремих адміністративних послуг соціального характеру з 01.01.2021 року відповідно  постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1035  «Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України» мешканцям Горщиківської  сільської ради   та   застосування  програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» з 01.03.2021 року.
14 Грудня, 2020 р., 09:08
У 2021 році виповнюється 35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС. На сьогоднішній день на обліку в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області перебувають 8293 постраждалих громадян, з них: 405 осіб потерпілі I категорії, захворювання яких пов'язане з наслідками аварії на ЧАЕС, 92 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.
11 Грудня, 2020 р., 16:15
11 грудня 2020 року у вебінарі щодо соціального захисту бездомних громадян в зимовий період 2020-2021 рр.. взяла участь начальник відділу персоніфікованого обліку пільг та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Валентина Матвійчук.
08 Грудня, 2020 р., 16:32
8 грудня 2020 року проведено онлайн-нараду щодо пільгового забезпечення окремих категорій громадян та організації надання соціальної підтримки населенню в умовах реформування адміністративно-територіального устрою.
04 Грудня, 2020 р., 15:11
Сьогодні, 4 грудня, департаментом праці, соціальної та сімейної політики проведено онлайн-семінар про порядок оформлення нагородних документів щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
01 Грудня, 2020 р., 14:57
1 грудня 2020 року проведено онлайн-конференцію з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, а саме забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням та надання послуг дітям з інвалідністю, одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю.
26 Листопада, 2020 р., 21:36
25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства». Прояви насильства супроводжують людство з давніх-давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.
26 Листопада, 2020 р., 10:23
З нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада відбулася прес-конференція. Головною метою якої є привернення уваги громадськості та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань.
25 Листопада, 2020 р., 15:49
25 листопада 2020 року проведено засідання обласного Комітету для забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури.
24 Листопада, 2020 р., 16:36
23 листопада 2020 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка проведено онлайн-конференцію з питань підведення підсумків перевірки надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива із застосуванням критеріїв виявлення зловживань і помилок з боку отримувачів, що відбулася в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.