Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

09 Вересня, 2020 р., 12:53
Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою набрання чинності наказу начальника управління від 26 серпня 2020 року № 30/о «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області»,
28 Серпня, 2020 р., 16:10
28 серпня 2020 року Міністерством соціальної політики України проведено вебінар з питання  реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової  натуральної допомоги «пакунок малюка».
27 Серпня, 2020 р., 15:15
27 серпня 2020 року заступник начальника та головний спеціаліст управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації взяли участь у вебінарі з питання забезпечення виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.08.2020 № 470 «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».
26 Серпня, 2020 р., 15:33
Урядом відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб” 22 липня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги”.
20 Серпня, 2020 р., 12:30
Управління  соціальної  політики Коростенської районної державної адміністрації   Житомирської області  повідомляє, що 20 серпня  2020 року заступник начальника та головний спеціаліст управління  взяли участь у вебінарі  на тему: «Організація психологічної реабілітації учасників АТО/ООС та перспективи використання у поточному році коштів, спрямованих на її проведення»,  який провів Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської  обласної державної адміністрації.
17 Серпня, 2020 р., 10:04
З метою державної підтримки одиноких матерів, які за нових умов надання допомоги з 01 липня 2020 року не змогли скористатися допомогою на дітей одиноким матерям, пропонуємо звернутися за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
14 Серпня, 2020 р., 15:53
14 серпня 2020 року заступник начальника, начальник відділу та головні спеціалісти управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації взяли участь конференції «Zoom», яку проводив департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації спільно з головою Житомирської громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» з питань організації санаторно-курортного лікування та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
14 Серпня, 2020 р., 08:20
13 серпня 2020 року заступник начальника та головний державний соціальний інспектор управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації взяли участь у вебінарі з питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема щодо сфери дії постанови, а також особливостей розгляду звернення батьків або інших законних представників щодо зарахування дітей на цілодобове перебування до інституцій, процедури зарахування дитини на цілодобове перебування, зміни умов утримання та перебування дитини в інституції.
17 Липня, 2020 р., 15:08
16 липня заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик, керівники структурних підрозділів адміністрації взяли участь в онлайн-конференції щодо результатів моніторингу мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей з метою реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки за підтримки проекту «Супровід урядових реформ в Україні», яку провів Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
08 Липня, 2020 р., 09:01
8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян.