Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

19 Березня, 2021 р., 15:33
19 березня 2021 року департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрацїї проведено вебінар з питань організації надання базової послуги денного догляду, в якому взяли участь перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко та спеціалісти управління соціальної політики Коростенської РДА.
12 Березня, 2021 р., 15:34
Постановою Кабінету Містрів України від 27.03.2019 року №309 (зі змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.
26 Лютого, 2021 р., 16:30
Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2020 року № 568 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 25 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 3 жінкам з Коростенського району.
26 Лютого, 2021 р., 13:49
Постановою Кабінету Містрів України  від 27.03.2019 року №309 (зі змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.
19 Лютого, 2021 р., 10:39
З метою обговорення проблемних питань у сфері гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, 18 лютого 2021 року Житомирською облдержадміністрацією проведено засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в режимі онлайн.
15 Лютого, 2021 р., 15:09
Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей- інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.
28 Січня, 2021 р., 11:24
Урядом  постійно удосконалюються умови призначення житлової субсидії. Так у грудні 2020 року Урядом було прийнято кілька рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:
25 Січня, 2021 р., 09:18
21 січня 2021 року відбулася нарада з начальниками та головними бухгалтерами Лугинського, Малинського, Народицького, Овруцького, Олевського управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та начальниками відділів, головними спеціалістами управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації щодо надання пільг, субсидій, всіх видів соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян в умовах реформування адміністративно – територіального устрою. Нараду провела начальник управління Лілія Ситнік.
11 Січня, 2021 р., 11:02
16 грудня 2020 року на засіданні Уряду удосконалено порядок надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг:
06 Січня, 2021 р., 09:59
5 січня 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо надання пільг, субсидій, соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян в умовах реформування адміністративно – територіального устрою.