Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

20 Червня, 2021 р., 10:02
Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі – Твій тато. Це він турботливо вкривав Тебе, маленького, теплою ковдрою на ніч, це його веселі жарти перетворювали вихідні на суцільний згусток позитиву. Саме татові натруджені руки помагали Тобі змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручав під час розв’язання підступної задачки.
14 Червня, 2021 р., 08:26
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року за № 1057 (зі змінами) затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
14 Червня, 2021 р., 08:17
08 Червня, 2021 р., 16:23
8 червня 2021 року проведено нараду за участю голови, спеціалістів Лугинської селищної ради, старост старостинських округів, спеціалістів відділу №2 управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області по питанню змін чинного законодавства щодо надання житлових субсидій.
03 Червня, 2021 р., 11:45
2 червня начальник управління соціальної політики райдержадміністрації Лілія Ситнік, начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Мирослава Савчук взяли участь у вебінарі Мінсоцполітики України та Національної соціальної сервісної служби України.
01 Червня, 2021 р., 10:19
28 травня 2021 року в селі Норинці Коростенського району проведено схід за участю голови Народицької селищної ради, спеціалістів управління пенсійного фонду України в Житомирській області, відділу №1 управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.
26 Травня, 2021 р., 15:38
Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.
17 Травня, 2021 р., 14:44
14 травня 2021 року відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу, присвяченого Дню матері, на найкращу розповідь про свою маму «МОЯ МАМА».
07 Травня, 2021 р., 09:47
Багатодітним сім’ям надаються такі пільги:
05 Травня, 2021 р., 15:20
Ми продовжуємо відповідати на актуальні запитання. Розпочинаємо блок відповідей про соціальну підтримку багатодітних сімей.