Логотип Diia Державний Герб України

Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

09 Квітня, 2024 р., 18:21
Державний аграрний реєстр (ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.
08 Квітня, 2024 р., 16:45
Опитувальник для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/1FObafKW-CVAoe1v4w0_GLtCUVZNtrsC25F7C85ON9cM/edit
27 Березня, 2024 р., 16:54
Cтаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Тому питання виплати офіційної заробітної плати та офіційного працевлаштування дуже актуальна тема у нашому суспільстві.  Виплати заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, нажаль, нормою життя наших громадян та роботодавців.
26 Березня, 2024 р., 14:33
Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Житомирській області (далі – Управління) повідомляє, що з метою забезпечення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у період нересту 2024 року, видано наказ Управління від 22.03.2024 р. № 31 «Про перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктів (їх частинах) на період нересту та перелік меж нерестовищ у період нересту 2024 року».