Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

16 Лютого, 2024 р., 16:57
 Працівники Коростенської РВА долучилися до спільного засідання з представниками територіальних громад Коростенського району та Державної екологічної інспекції Поліського округу,та розглянули алгоритм роботи застосунку "ЕкоЗагроза".
09 Лютого, 2024 р., 14:55
Доводимо до відома інформацію, про надання довгострокових пільгових кредитів для сільського будівництва відповідно до Постанова КМУ від 05.10.98 № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», рішення Житомирської обласної ради від 02.11.17 №799 «Про затвердження нових Регіональних правил надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, що надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради».
07 Лютого, 2024 р., 17:11
ТОВ «Омелянівський кар’єр» в кар‘єрі ТОВ «Омелянівський кар’єр» за адресою: вул. Центральна, 71, с. Горщик Коростенського району у кількості 95 свердловин, орієнтовним об’ємом 22200 м3 гірничої маси в щільному тілі на 6 (шостому) добувному горизонті, із 05.02.2024 по 16.02.2024 рр..
06 Лютого, 2024 р., 12:22
Нагадуємо, що в січні 2023 року стартував експериментальний проект створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні (далі-експериментальний проект), затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 10.01.2023 №25.
26 Січня, 2024 р., 10:45
Відкрито конкурс грантів для малих та середніх підприємств, щоб допомогти їм у переході до сталого розвитку.
23 Січня, 2024 р., 16:46
Доводимо до відома що ВП «Пенізевицький кар’єр» філія «ЦУП» АТ «Укрзалізниця» на «Пенізевицькому-1 родовищі габро-норитів», що розташоване за 2,5 км на північний-захід від станції «Пенізевичі»  Південно-західної залізниці в Коростенському районні проводяться вибухові роботи із 15.01.2024р. по 15.04.2024р.
19 Січня, 2024 р., 15:17
У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.
15 Січня, 2024 р., 11:20
Шкідники становлять велику загрозу аграрному бізнесу, проте інтегрований захист рослин значно знижує ризики, оскільки передбачає комплексний підхід до вирішення цієї проблеми. Зокрема, відмова від агресивних хімічних методів на користь природних та більш безпечних, дозволяє звести до мінімуму шкоду для людей та навколишнього середовища. Більше того, впроваджуючи методи інтегрований захист рослин, фермери сприяють розвитку сталого землеробства.
10 Січня, 2024 р., 10:12
Проект USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу», у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.
05 Січня, 2024 р., 12:47
Домогосподарства, які постраждали від війни, зможуть безплатно отримати насіння овочів для весняної посівної. Такий проект вже другий рік поспіль реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна). Подальший розподіл та доставку насіння забезпечить Всеукраїнська асоціація громад.