Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

03 Листопада, 2023 р., 15:20
За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі “Доступні програми” - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні культури.
02 Листопада, 2023 р., 16:12
З 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р.  № 1070 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 р. № 1110).
31 Жовтня, 2023 р., 11:51
Період зимівлі дуже важливий в житті водних біоресурсів. З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на їх поведінку. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, сповільнюються процеси росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники. В цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до заглиблення дна річок і озер - зимувальні ями. Варто пам’ятати, що сприятливі умови зимівлі водних біоресурсів – це один із факторів, який в майбутньому гарантує гарні улови, бо винищуючи рибу взимку, в неї зникає можливість віднереститися навесні та примножити рибні запаси.
24 Жовтня, 2023 р., 14:39
В Кишиневі Європейський Союз спільно з організацією Junior Achievement (JA) та іншими партнерами представили проект «Відновлення через соціальне підприємництво» — амбітний захід, орієнтований на молодь Грузії, Республіки Молдова та України.
10 Жовтня, 2023 р., 12:34
Розуміючи важливість підтримки аграрного сектору, у 2023 році Урядом продовжено Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» для полегшення доступу аграріїв до кредитів в умовах воєнного стану та програму надання державних гарантій.
06 Жовтня, 2023 р., 09:50
Висловлюємо щиру вдячність за активну участь в роботі Регіонального економічного форуму, який відбувся в м.Києві 21.09.2023 - 22.09.2023 року за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України та програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
03 Жовтня, 2023 р., 15:16
З 6 вересня до 11 жовтня 2023 року, Установа у співпраці з Visionest Insitute (Естонія) проводять набір на освітню програму Export Academy 2023. З детальним описом Програми, умовами участі та термінами реалізації Ви можете ознайомитися за посиланням.
02 Жовтня, 2023 р., 16:26
Конкурс передбачає надання коштів для масштабування власної справи, повідомляють у Міністерстві аграрної політики.
26 Вересня, 2023 р., 14:05
Природно-кліматичні умови і ґрунтові ресурси Житомирської області сприятливі для вирощування гречки та отримання високоякісного продовольчого зерна. Завдяки цьому гречку сіють підприємства області, як лісостепової зони так і Полісся.
20 Вересня, 2023 р., 10:21
Про це інформує Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА.