Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

11 Липня, 2023 р., 09:33
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) за підтримки партнерів створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України від війни з росією https://damagedagro.in.ua.
22 Червня, 2023 р., 09:24
З початку року 7,6 тисяч українських агропідприємств отримали понад 38 мільярдів гривень банківських кредитів на розвиток господарств. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 6 тисяч підприємств отримали 22,5 мільярдів гривень.
21 Червня, 2023 р., 09:56
Кабмін схвалив Постанову № 616 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. № 413 і від 31 жовтня 2012 р. № 1003, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Документ розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
19 Червня, 2023 р., 15:35
Національний банк України разом із Кіберполіцією розпочали Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству під назвою «Шахрай Гудбай».
16 Червня, 2023 р., 11:09
Цього тижня ще 3 аграрні підприємства отримали грантові кошти на розвиток тепличного господарства, їм виплачено понад 2,221 млн грн.
12 Червня, 2023 р., 13:49
Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.
07 Червня, 2023 р., 11:49
На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки від 30.12.2015 р. № 1437-р. в умовах воєнного стану Центр професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань Департаменту.
07 Червня, 2023 р., 09:22
На виконання Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» (зі змінами), інформуємо, що суб’єкти господарювання, які планують подаватися на гранти, зможуть самостійно оцінити перспективи свого господарства, основні параметри свого проєкту та заяви для отримання ранту.
07 Червня, 2023 р., 09:17
Запрошуємо відвідати Форум-експозицію «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю», який відбудеться 14 червня у Mercure Congress Centre (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6).
01 Червня, 2023 р., 15:00
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації – збір врожаю ранніх зернових та ріпаку.