Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

29 Травня, 2023 р., 12:35
31 травня відбудеться обговорення потреб та презентація інструментів просторового планування територій громад, що дозволять прискорити їх повоєнне відновлення та розвиток. Захід організовує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). Він пройде за участі представників Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Верховної Ради України, а також органів місцевого самоврядування та громадських організацій.
23 Травня, 2023 р., 11:45
З середини травня в Україні запрацювали нові Правила промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах.
19 Травня, 2023 р., 10:19
Нагадаємо, на території Житомирської області діють обмеження навігації на водоймах під час воєнного стану відповідно до розпорядження Житомирської обласної державної  адміністрації (Житомирської обласної військових адміністрацій) від 11.05.2023 №173 «Про відкриття і закриття. Згідно даного розпорядження, з 11.05.2023 по 31.12.2023  відкрито навігацію маломірних (малих) суден.
04 Травня, 2023 р., 17:31
Збереження та збільшення чисельності водних біоресурсів, спрямованість на Європейський зелений курс та перезапуск галузі рибного господарства, що дасть поштовх для її розвитку. Це одні з основних цілей Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року, яку схвалив Кабінет Міністрів України. Також Уряд затвердив операційний план заходів з її реалізації у 2023-2025 роках.
28 Квітня, 2023 р., 08:32
Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики райдержадміністрації інформує, що 20.09.2022 Верховна Рада України схвалила поданий Президентом України проєкт Закону № 0167 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС LIFE – Програмі дій довкілля та клімату».
20 Квітня, 2023 р., 15:42
20.04.2023 року під головуванням першого заступника голови Коростенської районної військової адміністрації Сергія Кириченка, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Коростенській РВА, на якому обговорені питання проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Коростенського району. На засіданні комісії були присутні члени комісії користувачі мисливських угідь, голови громад.
17 Квітня, 2023 р., 12:35
Його ініціювала Асоціація «Дунайська Соя», щоб показати переваги сойового оригінального насіння відносно генномодифікованого.
10 Квітня, 2023 р., 13:13
Триває програма з надання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей. Для участі у ній вже подались 2 500 сільськогосподарських підприємств. Реалізує програму Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Уряду Японії. Заявки на участь можна подати до 12 квітня через ДАР.
28 Березня, 2023 р., 09:49
Коростенська районна військова адміністрація інформує, що Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в онлайн- «Національний інформаційний день Програми ЄС «LIFE».
28 Березня, 2023 р., 09:48
Міністерство аграрної політики та продовольства України та Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» домовились про розробку спільних програм підтримки українських аграріїв, зокрема щодо забезпечення пальним. Міністр Микола Сольський та директор «Укрнафти» Сергій Корецький уклали Меморандум про співпрацю.